WIPELOT

WIPELOT ürün ailesi, otomasyon, konum belirleme sistemleri, iş güvenliği, veri ölçümü, analizi ve benzeri konularda ekonomik, pratik kablosuz çözümler sunar. Tasarım, geliştirme ve üretim süreçleri Türkiye’de gerçekleştirilmektedir.

WIPELOT OTX kablosuz ölçüm çözümleri ile anlık olarak ortamdaki sıcaklık, nem, gaz, ışık vb. bilgileri ölçülerek değerlendirilmektedir. Bu çözüm ile enerji tüketiminin yoğun olduğu bölgelerde enerji verimliliğini ölçerek, gereksiz kullanımların önüne geçmek, enerji kullanımını optimize etmek ve bu sayede ortaya çıkacak zararları en aza indirmek mümkün olabilmektedir.

WIPELOT RTLS konum belirleme çözümleri ile bina içi veya özel bölgelerde personel ve ekipmanların konumları doğru olarak belirlenip, değerlendirilip dönemsel analizler yapılmaktadır.

WIPELOT ISG iş güvenliği alanında riskli ve tehlikeli ortamlarda çalışmak zorunda olan kişilerin durumlarından anlık olarak haberdar olabilme ve müdahale sürelerini kısaltma adına sektörel çözümler sunmaktadır.

WIPELOT SafeZone iş makinaları, işçiler veya ekipmanlar arasında meydana gelebilecek kazaları önlemeye yönelik bir yaklaşma-çarpışma uyarı sistemidir.

Tüm WIPELOT çözümleri WIPELOT Varlık İzleme Yazılımı’nı kullanmaktadır. Bu yazılım Türkiye’de geliştirilmiş en kapsamlı Gerçek Zamanlı Varlık İzleme uygulamasıdır.

Cognex

Endüstriyel görüntü işleme yani Machine Vision alanındaki öncü firmadır. Cognex, bu sektörde ürün, teknoloji, yazılım ve ciro olarak piyasa lideridir. Akıllı kameraların yanında sunduğu PC tabanlı sistemler, görüntü işleme yazılımları ile geniş bir ürün gamına sahiptir. Cognex ürünlerinin satış, kurulum , teknik servis ve eğitimden hizmetlerinden sorumlu Simtekno Firmasının Otomasyon sistemleri çözüm ortaklığını ile partner olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

P-Laser Lazer ile temizlik

Yağ, kir, pas, toz, oksit temizliği, kalıp temizliği, Kaynak öncesi ve sonrası oluşan yüzeyin temizliği, cam üzerindeki boya temizliği gibi bir çok alanda P-Laser kullanılmaktadır. Ürünün Türkiye deki temsilcisi Serza Otomasyon Ltd. Şti olup, ürünün satışı ve yayılımında Serza ile partner olarak çalışmaktayız.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish